Kamarádi

Milí sympatizanti JIDu,
jak víte, nic se neudělá z ničeho, pokaždé se musí přiložit nejedna ruka k dílu a nejen ruka, ale spousta energie, volného času, spaní i peněz.
Dobrovolníci (celý realizační team), ktrerý JID 20-17 připravuje, by se neobešli bez pomoci a podpory jak ze strany veřejných finančních zdrojů, tak i dalších podporovatelů.
Máte pocit, že je na světě málo dobrých skutků? Pokud chcete nějaký udělat, podpořte nás. Zkuste něco z těchto možností nebo se nám ozvěte, jak byste se chtěli zapojit jinak. Všichni vítáni.

Finanční partneři
Statutární město Jihlava Kraj Vysočina Ministerstvo kultury
Ostatní partneři
DIOD Gymnázium Jihlava SUPŠ Jihlava - Helenín
Eurodesk Epico
Nocturno bar Cafe Etage Dena - penzion


Facebooké přátelství
Staňte se našimi přáteli a pomozte nám šířit jméno JID 20-17 široko daleko mezi vašimi přáteli, kolegy, známými.

Dobrovolné dobrovolnictví
Zapálených dobrovolníků není nikdy dost, můžete nám pomoci při roznosu letáků, plakátů, trhat lístky u vstupu, vybírat vstupné nebo se usmívat na návštěvníky. Můžete se k nám přidat na celý maratón, ale i na krátký sprint. Můžete pro nás třeba i něco vyrobit, vymyslet apod. Záleží na vás. Máte-li zájem, dejte vědět našemu dobrovolnickému guru Mirkovi Švihálkovi – mira@slunceweb.cz.

Materiální podpora:
Umíte péct buchty nebo bábovky? Přebytečné papírové párty tácky apod.? Něco bez čeho se fesival divadla neobejte? Sem s tím. Ozvěte se na jid@slunceweb.cz a my vše zužitkujeme.

Finanční podpora
Ačkoli se snažíme na JID vždy sehnat dostatek finančních prostředků z veřejných zdrojů, ne vždy pokrejeme veškeré náklady – především materiálního charakteru. Za jakýkoli obnos budeme velice vděční. Za odměnu vyvěsíme vaši fotku, kresbu nebo logo na web a do divadla.

Fanklub
Velkou radost nám uděláte, když se přijdete na nás i podívat, zasednout do sedaček a zhlédnout jakékoli představení v rámci programu.

Nevybrali jste si, a přesto nás chcete podpořit? Nevadí, jsme tu pro vaše nápady na jid@slunceweb.cz.