Porotci

Petr Christov, (*1978 v Turnově)
teatrolog, překladatel z francouzštiny, divadelní kritik, univerzitní pedagog FF UK v Praze
S oblibou se věnuje francouzskému divadlu romantickému či symbolistnímu, středověkým moralitám nebo současnému psaní pro divadlo a jeho teorii. O divadle rovněž píše, přednáší, debatuje. Snaží se sledovat počiny v oblasti neprofesionální kultury, kulturně-politické dění i výsledky sportovních utkání. Rád čte Gérarda de Nerval, fandí Bílým tygrům a poslouchá Berry.

Lukáš Rieger, (*1978 v Jablonci nad Nisou)
herec a pedagog
Absolvent činoherního herectví v ateliéru prof. Josefa Karlíka a doktorského studia pod vedením prof. Pavla Švandy. Od roku 2003 pedagogem herectví – postupně v ateliérech Oxany Smilkové, Evy Jelínkové, Sylvy Talpové a Ivo Krobota. Od letošního roku vedoucí vlastního ateliéru činoherního herectví.
Vedle hereckého hostování v různých brněnských divadlech je dlouhodobým členem divadla Buranteatr.
Ženatý. Katolík. Výrobce ovocných vín.

Petr KlariN Klár, (*1979 v Praze)
Lektor dramaturgie činohry Národního divadla Brno. Režisér, dramaturg, pedagog. Líný publicista, příležitostný herec a hrdý teatropunker. Rovněž živý jukebox, sporadický vychovatel a autor - zpěvák hudebních projektů Oslíka s ovcí vztah! a Rabachol orchestra. Noční (ne)tvor, milovník dobrého jídla, pití a půvabných, inteligentních a rozverně vtipných žen!