JID 20-12 S očima dokořán JID 20-12 S očima dokořán

Porotci

Michal Zetel
(*1981 v Krnově)
režisér, herec, autor, zakladatel a umělecký šéf divadla BURANTEATR. Na brněnské JAMU vyučuje herectví v ateliéru Muzikálu a Světelný design. Ve volném čase se věnuje ragby v prvoligovém klubu Rugby Club Bystr. Rád poslouchá Franka Zappu, Pink Floyd a Jana Spáleného, sleduje filmy Terryho Gilliama a čte Stanislava Komárka. Milovník kávy a gastronomie.


Petr Christov
(*1978 v Turnově)
teatrolog, překladatel z francouzštiny, divadelní kritik, univerzitní pedagog FF UK v Praze. S oblibou se věnuje francouzskému divadlu romantickému či symbolistnímu, středověkým moralitám nebo současnému psaní pro divadlo a jeho teorii. O divadle rovněž píše, přednáší, debatuje. Snaží se sledovat počiny v oblasti neprofesionální kultury, kulturně-politické dění i výsledky sportovních utkání. Rád čte Gérarda de Nerval, fandí Bílým tygrům a poslouchá Berry.


Jan Šotkovský
(*1982 v Havířově)
absolvent dramaturgie na JAMU, pedagog muzikálového herectví a marný dopisovač disertace tamtéž. Dramaturg BURANTEATRu a Městského divadla Brno, manžel, příležitostný kuchař, disko- a vinylofil, estét. Občas překládá divadelní hry, porotuje amatérské divadlo, projíždí YouTube a mudruje o tom či onom. Má rád divadlo. Vážně.

Design: Standa Smrčka, Web: Jakub Kodet © 2010-12