JID 20-15 Pojďme (si) hrát
JID 20-15 Pojďme (si) hrát

Kamarádi

Milí sympatizanti JIDu, jak víte, nic se neudělá z ničeho, pokaždé se musí přiložit ruka k dílu, ať už je z barevných tištěných papírků nebo dobrého slova. Každý ročník regionální postupové přehlídky vzniká ve Sdružení „Slunce“, o. s., kde na něm horlivě pracují dobrovolníci, kteří po jeho skončení mají dobrý pocit z odvedené práce. Ale kdyby nebylo těch, které JID zajímá, kteří jej podporují a kteří mu věří, že má smysl, dobrý pocit by těžko přicházel.

Máte pocit, že je na světě málo dobrých skutků? Pokud chcete nějaký udělat, podpořte nás. Vyberte si jeho podobu sami. Zde je nabídka:

Facebooké přátelství – staňte se našimi přáteli a pomozte nám šířit jméno JID 20-15 široko daleko mezi vašimi přáteli, kolegy, známými.

Dobrovolné dobrovolnictví – zapálených dobrovolníků není nikdy dost, můžete nám pomoci při roznosu letáků, plakátů, trhat lístky u vstupu, vybírat vstupné nebo se usmívat na návštěvníky. Můžete se k nám přidat na celý maratón, ale i na krátký sprint. Můžete pro nás třeba i něco vyrobit, vymyslet apod. Záleží na vás. Máte-li zájem, dejte vědět našemu dobrovolnickému guru Mirkovi Švihálkovi – svihalek@slunceweb.cz.

Materiální podpora: Máte doma dřevěné kostičky na hraní? Umíte péct buchty nebo bábovky? Přebytečné papírové párty tácky apod.? Ozvěte se na jid@slunceweb.cz a my vše zužitkujeme.

Finanční podpora: Ačkoli se snažíme na JID vždy sehnat dostatek finančních prostředků z veřejných zdrojů, dotace ne vždy pokryjí veškeré náklady – především materiálního charakteru. Za jakýkoli obnos budeme velice vděční. A pokud byste s darem přišli ještě před koncem roku 2014, můžete si ho odečíst ze základu daně. To stojí za to, ne? :-)

Fanklub: Velkou radost nám uděláte, když se přijdete na nás i podívat, zasednout do sedaček a zhlédnout jakékoli představení v rámci programu. To je totiž asi ta největší podpora, kterou můžeme od vás dostat.

Nevybrali jste si, a přesto nás chcete podpořit? Nevadí, jsme tu pro vaše nápady na jid@slunceweb.cz.

Finanční partneři
Statutární město Jihlava Kraj Vysočina Ministerstvo kultury
Ostatní partneři
Gymnázium Jihlava ZŠ Seifertova Jihlava Oblastní Galerie Vysočiny
v Jihlavě
DIOD Městská knihovna Jihlava Cafe Etage
Dena - penzion Pivovar Jihlava
Mediální partneři
Deník Český rozhlas Region