JID 20-13 ♥ S LÁSKOU
JID 20-13 ♥ S LÁSKOU

Porotci

Michal Zetel, (*1981 v Krnově)
režisér, herec, autor, zakladatel a umělecký šéf divadla BURANTEATR. Na brněnské JAMU vyučuje herectví v ateliéru Muzikálu a Světelný design. Ve volném čase se věnuje ragby v prvoligovém klubu Rugby Club Bystr. Rád poslouchá Franka Zappu, Pink Floyd a Jana Spáleného, sleduje filmy Terryho Gilliama a čte Stanislava Komárka. Milovník kávy a gastronomie.


Petr Christov, (*1978 v Turnově)
teatrolog, překladatel z francouzštiny, divadelní kritik, univerzitní pedagog FF UK v Praze. S oblibou se věnuje francouzskému divadlu romantickému či symbolistnímu, středověkým moralitám nebo současnému psaní pro divadlo a jeho teorii. O divadle rovněž píše, přednáší, debatuje. Snaží se sledovat počiny v oblasti neprofesionální kultury, kulturně-politické dění i výsledky sportovních utkání. Rád čte Gérarda de Nerval, fandí Bílým tygrům a poslouchá Berry.


Miroslav Ondra, (*1982 v Prostějově)
Dramaturg, herec, muzikant, pedagog. Vystudoval obor Teorie a dějiny dramatických umění na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Již během studí se stal spoluzakladatelem olomouckého nezávislého divadla Tramatrie, které se později přesunulo do Brna pod názvem Buranteatr a se kterým jako dramaturg a herec spolupracuje dodnes. V letech 2007–2010 působil jako dramaturg činohry Moravského divadla Olomouc. Od sezony 2010/2011 zastává funkci dramaturga v Městském divadle Zlín. Můžeme jej také zastihnout jako hudebníka, mimo jiné jako zpěváka a akordeonistu prostějovské klezmerové kapely Létající rabín.

Design: Standa Smrčka Web: Jakub Kodet Sdružení na podporu mezinárodního přátelství „Slunce“, o. s. © 2010-13

JID 20-13 ♥ S LÁSKOU